Zakopane plener ślubny

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Zakopane jest modne nie tylko w czasie wakacji. Zakopane to miejsce gdzie wiele par młodych pragnie wykonać swój fotograficzny plener ślubny. Uwielbiam pracę z młodymi w górach z tego względu, że wiele czasu sam spędzam na fotografowaniu krajobrazu tatrzańskiego.

Specjalnie dla młodych przygotowałem super ofertę na jesień 2012.

Tylko dla Was wykonam w bardzo dobrej cenie plener ślubny w górach. Nawet jeśli nie znacie pięknych miejsc nie martwcie się. Ja znam Tatry dość dobrze i wiem gdzie pójść.

Taki ekspresowy  tatrzański plener ślubny trwa między 2-3 godziny, jeśli zaplanujemy bliskie wyjście do którejś pobliskiej dolinki jak Dolina Białego, Dolina Strążyska czy moja ulubiona z góralskimi szałasami Dolina Jaworzynka.
Taki w miarę szybki plener ślubny możemy zrobić na Kasprowym Wierchu. Wyjeżdżamy kolejką i w 2-3 godziny zrobimy wyjątkową sesję z niesamowitymi widokami Tatr Polskich i Słowackich.

Druga wersja pleneru to całodzienne wyjście w góry. Możemy wtedy odwiedzić kilka pięknych miejsc czy w między czasie poczekać na wyjątkowe warunki do sesji fotograficznej.
Polecane miejsca na sesję fotograficzną:

  • Morskie Oko i Czarny Staw
  • Dolina Pięciu Stawów
  • Dolina Chochołowska, Grześ Rakoń i Wołowiec.

Szczegóły ustalamy indywidualnie. Napisz wiadomość lub zadzwoń.

Robert „zakopiec” Urbański – twój osobisty fotograf