Ślub Marcina i Alicji – Zakopane kościół św. Antoniego

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Ślub Marcina i Alicji w kościele św. Antoniego przy ulicy Bulwary Słowackiego w Zakopanem – bardzo kameralna uroczystość. Tylko młodzi i świadkowie oraz kamerzysta Andrzej z Nowego Targu, fotograf Gosia Falecka oraz ja jako drugi fotograf. Jak to ślub. Trochę stremowania, i trudne warunki oświetleniowe w tym pięknym, drewnianym kościółku – jednym z moich ulubionych. Ceremonię po prowadził proboszcz Tyberiusz Mąka.

Plener ślubny Dolina Strążyska i Głodówka – dwa dni po ślubie plener w dolinie tatrzańskiej z widokiem na Giewont. Niestety Siklawica nie dopisała. Długotrwały brak opadu spowodował, że tylko strużka pojawiała się na ścianie kończącej dostępną dla turystyki Dolinę Strążyską. Plener trwał dobrych parę godzin. Znakomicie pracowało się z Marcinek i Alicją oraz świadkami Wiolą i Marcinem, którzy dzielnie nam towarzyszyli przez cały dzień.
Ostatnie zdjęcia tuż przed zachodem słońca zrobiliśmy na między Głodówką a Wierchem Porońca. Nie wszystko co mieliśmy zaplanowane udało się, ale jak powiedzieli nam młodzi już wieczorem wszystko bardzo im się spodobało i było bardzo profesjonalne.

Galeria w przygotowaniu.

Marcinie i Alicjo dziękujemy!