Fotografowanie eventów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Fotografowanie eventów

Od kilku dniu otrzymuje propozycje współpracy na okres zimowy od firm organizujących eventy zimowe w Zakopanem. Oczywiście tematów konferencji, eventów i imprez dla firm dotyczy równiez miejscowości takich jak Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska czy Kościelisko.

Eventy w Zakopanem.

Zakopane to miejsce w czasie zimy bardzo szczególne i żadne inne miejsce na świecie nie może mu się równać 🙂 Z racji tego że jestem mieszkańcem Podhala to moja znajomość ludzi i miejsc ma decydujące znaczenie w proponowaniu mi przez firmy zajmujące się eventami. po prostu jestem stąd.

W ostatnim czasie wykonałem kilka sesji fotograficznych dla większych i mniejszych firm z Polski. Najbardziej zapamiętana i mile wspominaną sesją jest sesja fotograficzna z Kajetanem Kajetanowiczem – znakomitym rajdowcem polskiej marki.

Subaru i on rewelacyjnie zaprezentowało się podczas jazd próbnych, które były nagroda dla biorących udział w Forum oraganizowanym na terenie Zakopanego.

Oferta fotografowania eventów

Do każdego zlecenia podchodzę i wyceniam oddzielnie. Dla firm współpracujących na stałe rabaty i pierwszeństwo w wykonaniu zlecenia.